Rüyada başkasını ishal olduğunu görmek

Semra Y.(24) - Ankara sordu : "Bence yazılmış en ayrıntılı rüya tabirleri internet sitesi burası. rüyada başkasını ishal olduğunu görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada başkasını ishal olduğunu görmek, planların gerçekleşeceğine, maddi zorluklardan kurtulmaya, güzel talihe, getirili yatırım gerçekleştireceğine, sevince kavuşulacağına, sevdikleriyle iyi geçinmeye, mutluluğu bulmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, toplum yaşamında tatmine, yakında duyulacak iyi haber duymaya, hünerli bir insana yorulmaktadır. Aynı zamanda kıymet düşmesine, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, sırların ortaya çıkmasına, huzurunun bozulacağına, düşmanlığını göstermeyen yabancıya yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan yorumcular şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşarak hasret duyduğu ganimete, zorlukları aşarak hayalini kurduğu servete, kaybettikten sonra istediği beceriye, uzun süren çabaların sonunda kazandığı feraha delalet eder.

Gördüğünüz düşlerin analizleri ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada başkasını ishal olduğunu görmek
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen yüzler yaşamımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız görme becerisine sahibiz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, adetler, kültürler gibi pek çok faktör konusunda bilgi sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada başkasını ishal olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.