Rüyada başkasının bardağı kırmak

Recep O.(31) - Yunanistan sordu : "iyi sabahlar, Web sitenizi uzun zamandır dikkatle okudum. rüyada başkasının bardağı kırmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada başkasının bardağı kırmak, sevince erişileceğine, malın bereketli olmasına, gönül ilişkisinin iyi olacağına, sağlıklı yaşamaya, hatrı sayılır kuvvete ulaşmaya, akrabalarla sohbete, beklentilerin yerine geleceğine, şana erişileceğine, kısa sürede öğrenilecek mutlu edici havadise, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, yetenekli bir kimseye yorulur. Olumsuz yorum olarak üzüntüden sıyrılamamaya, art niyetli bir yöneticiye, içinden çıkılması zor bir problemle yüzyüze gelineceğine, sıkıntılı yaşama, kötü niyetli bir amir eliyle zarar görmeye delalet eder. Kimi çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu çektiği zorlukların sonunda hak edilen şana, uzun bir bekleyişin sonunda istediği ganimete, zorlukla umduğu daha çok kazanca, zorlukların ardından istediği mala yorulmaktadır.

"Rüyada başkasının bardağı kırmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada başkasının bardağı kırmak
  • Beynimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar yaşantımızda gördüğümüz fakat hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz hayatımız boyunca binlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima becerisine sahibiz.
  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Ortalama bir insanın ömrünün ortalama 3te 1ini, başka bir tabirle tahmini yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de adlandırılır
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, yabancı kişilerin adlarını söyler.
  • Yaklaşık bir gecede bir iki saat civarı rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada başkasının bardağı kırmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.