Rüyada başkasının kolunun kesildiğini görmek

Semih Ş.(45) - Almanya sordu : "Rüya yorumlarınızı birkaç aydır severek okuyorum. rüyada başkasının kolunun kesildiğini görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada başkasının kolunun kesildiğini görmek, emniyetli yaşamaya, güce ermeye, duygusal yükü bulunan tanımadığı bir kişiden uzak durulacağına, iyi yarınlara, verdiği sözüne bağlı olunacağına, huzurlu bir hayatı olacağına, vefakar dosta, hayırlı işlere, zengin kadına, isteklerin gerçekleşeceğine, sevince yorulur. Ender olarak da üzücü bir problemle yüzyüze gelineceğine, fenalığını göstermeyen kişiye, kötü huylu bir akraba eliyle fenalık görmeye, sırların meydana çıkacağına, huzurunun kaçacağına işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan yorumcular şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya zorlanarak umduğu daha iyi bir hayata, zorlukla özlediği galibiyete, bir kişiden yardım isteyerek hayalini kurduğu rahatlığa, uzun süren çabaların sonunda umduğu refaha delalet eder.

Rüyalarınızın tabirleri ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada başkasının kolunun kesildiğini görmek
  • Rüya yorumlarının mesaj verici olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, mesajlara bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. oynatılamaz.
  • Uyandıktan 10 dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Bazen açıkça bazı zaman da üstü kapalı biçimde geleceğe dair haberler alınır.
  • Rüyalar mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada başkasının kolunun kesildiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.