Rüyada başkasının nüfus cüzdanı görmek

Leyla D.(42) - Van sordu : "İki üç gün önce rüya gördüm. rüyada başkasının nüfus cüzdanı görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada başkasının nüfus cüzdanı görmek, şana ermeye, imrenilen bir eşe, getirili girişim gerçekleştireceğine, yeminin tutulacağına, akrabalarla eğlenmeye, zorluk çekmeden kazanılan servete, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, sevince kavuşmaya, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, mutluluğu bulmaya, yağmura işarettir. Olumsuz yorum olarak sırların meydana dökülmesine, fukaralığa, yalancı bir insana, korktuğu şeyden emin olmaya, sıkıntılı yaşama delalet eder. Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Bu rüya hatalarının ardından hak edilen şerefe, cefa çektikten sonra kazandığı ganimete, sıkıntı sonrasında kazandığı varlığa, zorluklarla mücadele ederek hak edilen refaha yorulur.

"Rüyada başkasının nüfus cüzdanı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı konusunda en çok merak edilenler

rüyada başkasının nüfus cüzdanı görmek
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Bir çok hayvan kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler vb. pek çok etken ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada başkasının nüfus cüzdanı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.