Rüyada başkasının nüfus cüzdanını görmek

Emre C.(47) - Sivas sordu : "rüyada başkasının nüfus cüzdanını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada başkasının nüfus cüzdanını görmek, akrabalarla eğlenmeye, getirili atılım içinde bulunacağına, hayırlı çocuğa, devlette mevkiye yükseleceğine, sevince, şöhrete ermeye, elinden her iş gelen bir insana, bir kaç gün içinde alınacak sevindirici gelişmelere, iyi geleceğe, yüksek kısmete, güler yüzlü yaşlı adama delalettir. Aynı zamanda huzurunun bozulacağına, sıkıntılı yaşantıya, korktuğundan emin olmaya, parasal zorluğa, saklanansırların meydana çıkmasına işarettir. Kimi zaman da tabirciler şöyle derler ki: Görülen rüya mağlubiyetten sonra hak edilen varlığa, başarısızlıktan sonra gözlediği mutluluğa, zorlukla kavuştuğu onura, çektiği zorlukların sonunda ulaştığı şöhrete işarettir.

"Rüyada başkasının nüfus cüzdanını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı hakkında merak ettikleriniz

rüyada başkasının nüfus cüzdanını görmek
  • Araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uyurken görülen belirsiz hallerdir
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya tabircisinin mutlaka rüyanın karşılığını bilmesi gerekir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler gibi bir çok faktör konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyalar mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada başkasının nüfus cüzdanını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.