Rüyada başkasının oğlunun olduğunu görmek

Muhammet Ü.(32) - İstanbul sordu : "rüyada başkasının oğlunun olduğunu görmek açıklar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada başkasının oğlunun olduğunu görmek, sorunlardan arınmış kalacağına, dünyalığa gelecek bolluğa, ferahlamaya, maddi zorluklardan uzak durmaya, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, kazancın verimli olmasına, maddi yükü bulunan tanıdığından uzaklaşılacağına, sevinmeye, hünerli bir insana, refah dolu günlere, getirili uğraşlara işaret eder. Ayrıca kederden sıyrılamamaya, huzurunun bozulacağına, üzülmeye, anlayışsız bir kimseye, yalancı amire işarettir. Farklı düşünen rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zorluklara göğüs gererek ümit ettiği daha iyi bir hayata, cefa ile birlikte beklediği itibarlı mertebeye, zorlukların ardından elde ettiği hayra, çektiği zorlukların sonunda hak edilen toplu paraya yorulur.

"Rüyada başkasının oğlunun olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamları hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada başkasının oğlunun olduğunu görmek
  • Rüya tabircisinin mutlaka rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekir.
  • Ortalama bir insan yaşamının tahmini 3te 1ini, farklı bir yorumla tahminen 75 yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Rüya tabirlerinin kılavuz olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Belirgin bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin tüm eski tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler vb. pek çok etken ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada başkasının oğlunun olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.