Rüyada başkasının terliğini giydiğini görmek

Şükrü R.(21) - Ankara sordu : "rüyada başkasının terliğini giydiğini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada başkasının terliğini giydiğini görmek, işyerinde terfiye, gönül ilişkisinin iyi olacağına, aşk hayatında başarıya, sevince ermeye, vefalı arkadaşa, manevi yükü bulunan akrabadan uzak durmaya, refah dolu geleceğe, beceri sahibi bir insana, maddiyata gelecek bolluğa, ulaşılan güce ulaşmaya, cömert yöneticiye yorulmaktadır. Ayrıca mutsuzluktan sıyrılamamaya, saklanansırların ortaya döküleceğine, ticaret alanında başarısızlığa, düşmanlığını saklayan düşmana, çözümü karmaşık bir olayla yüzyüze gelineceğine delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya tabircileri şöyle derler ki: Bu zorluklara göğüs gererek kazandığı toplu paraya, uzun bir bekleyişin sonunda hak ettiği daha iyi kazanca, sıkıntı çekerek kavuştuğu daha iyi kazanca, zorluklarla mücadele ederek hak ettiği toplu kazanca yorulur.

"Rüyada başkasının terliğini giydiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamları hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada başkasının terliğini giydiğini görmek
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Ortalama bir bireyin ömrünün yaklaşık üçte birini, farklı bir deyişle tahminen yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici nitelikte olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, mesajlara göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra rüyamızın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan belirsiz hallerdir
  • Rüya yorumları konusunda aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada başkasının terliğini giydiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.