Rüyada başörtülü birini başı açık görmek

Müferret K.(38) - İstanbul sordu : "Bana göre yapılmış en derin rüya tabiri web sitesi burada. rüyada başörtülü birini başı açık görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada başörtülü birini başı açık görmek, duygusal hayatın iyi gittiğine, arzuların hayata geçeceğine, yüksek kısmete, sevince erişileceğine, salih akrabaya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, rızkın bereketli olacağına, hatrı sayılır kuvvet sahibi olmaya, düşkünlükten sıyrılmaya, güzel işler yapacağına, özlemi duyulan bir ilişkiye yorulur. Olumsuz yorum olarak hoşnutsuz bir hale gelmeye, sıkıntılı yaşama, üzüntü duymaya, bencil bir düşmana, düşmanlığını göstermeyen akrabaya delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle derler ki: Bu rüya yenilgiden sonra hasret duyduğu feraha, uzun süren çabaların sonunda kazandığı itibarlı mertebeye, sıkıntıları aşarak kavuştuğu şana, sıkıntı çekerek kavuştuğu ganimete delalettir.

"Rüyada başörtülü birini başı açık görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada başörtülü birini başı açık görmek
  • Ortalama olarak her gece iki saate yakın rüya görülür.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız simalardır. Hepimiz ömrümüz boyunca onbinlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan garip durumlardır
  • Tahminen bir insan ömrünün tahmini 3te 1ini, farklı bir deyişle tahmini yetmişbeş senelik bir hayatın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada başörtülü birini başı açık görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.