Rüyada bayan ayağı öpmek

Şale Y.(42) - Kütahya sordu : "Paylaştıklarınızı birkaç zamandır düzenli olarak inceliyorum. rüyada bayan ayağı öpmek yorumlar mısınız? "

Rüyada bayan ayağı öpmek, külfetsiz elde edilen altına, sağlıklı yaşamaya, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, refah dolu zamanlara, samimi yaşlı kimseye, şöhrete sahip olmaya, getirili yatırım yapacağına, verdiği sözünü tutmaya, dostluklarında başarıya, mala gelecek bolluğa, kazanılan servete işarettir. Olumsuz anlamda üzüntü duymaya, fenalık görülmesine, kıymet yitirmeye, fena huylu bir tanıdık eliyle zarar görmeye, hilekar bir insana delalet eder. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Bu zorlukları aşarak özlediği iyi bir geleceğe, sıkıntı çekerek düşlediği refaha, zahmetle hak ettiği daha çok kazanca, sıkıntılarının sonunda hayalini kurduğu güce işarettir.

"Rüyada bayan ayağı öpmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması konusunda merak ettikleriniz

rüyada bayan ayağı öpmek
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar yaşamımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz ömrümüz sırasında binlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız surat becerisine sahibiz.
  • Rüyaların rehber nitelikte olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, ipuçlarına bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun mutlaka rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi icap eder.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada bayan ayağı öpmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.