Rüyada bayanın takım elbise giymesi

Adem V.(43) - Ankara sordu : "rüyada bayanın takım elbise giymesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada bayanın takım elbise giymesi, huzur bulmaya, mutluluğa ermeye, hayırlı işler gerçekleştireceğine, emniyetli yaşamaya, parasal yükü olan yabancıdan uzaklaşılacağına, önemli kuvvete, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, sevince ermeye, refah dolu günlere, hayırlı dosta, verdiği sözüne sadık olacağına delalet eder. Bir diğer yoruma göre de kötü huylu yönetici eliyle fenalık görmeye, kötü bir durumla karşılaşılacağına, dara düşmeye, sırların meydana çıkmasına, hoşnutsuz duruma düşmeye delalet eder. Bazı durumlar için de rüya ilminde önde gelenler şöyle derler ki: Bu cefa ile birlikte umduğu daha sağlıklı bir hayata, cefa ile birlikte beklediği beceriye, meşakkatle birlikte gözlediği temiz kazanca, zamanla elde ettiği şana delalet eder.

"Rüyada bayanın takım elbise giymesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumları ile alakalı bilinmeyenler

rüyada bayanın takım elbise giymesi
  • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle tabirden rüya sahibinin hangi derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sorunlara sebep olabilecek değerlendirmelerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Belirli bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Bazı zaman açıkça bazı zaman da dolaylı olarak gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya tabirleri kesinlikle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bayanın takım elbise giymesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.