Rüyada bayrama hazırlanmak

Nurhak I.(35) - Manisa sordu : "İyi sabahlar. Sayfalarınızı bir kaç gündür ilgiyle okudum. rüyada bayrama hazırlanmak yorumlar mısınız? "

Rüyada bayrama hazırlanmak, paranın hayırlı olacağına, iyi bir eşe, getirili iş içinde bulunacağına, güvende yaşamaya, önemli kuvvet sahibi olmaya, yetenek sahibi bir kişiye, külfetsiz kazanılan servete, gelire gelecek berekete, arzuların hayata geçeceğine, sakin bir hayat süreceğine, kendisini sevenlerle refah içinde geçecek ömre işaret eder. Olumsuz yorum olarak çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, zararlı bir akrabaya, korkulanın olmasına, sağlığın bozulacağına, korktuğu şeyden emin olunacağına yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan alimler şöyle derler ki: Bu rüya sıkıntılarının sonunda hak edilen şöhrete , kaybettikten sonra düşlediği mülke, uzun bir bekleyişin sonunda ümit ettiği berekete, sıkıntıyla ulaştığı berekete işarettir.

"Rüyada bayrama hazırlanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada bayrama hazırlanmak
  • Beynimiz sıfırdan suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler hayatımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz boyunca çok sayıda yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Ortalama olarak gece boyunca iki saate yakın rüya görürüz.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada bayrama hazırlanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.