Rüyada bebeğe Muhammed ismini koymak

Recep F.(25) - Konya sordu : "rüyada bebeğe Muhammed ismini koymak açıklar mısınız? "

Rüyada bebeğe Muhammed ismini koymak, mutluluğu bulmaya, mutlu zamanlara, sevdikleriyle yaşamaya, istenilen güce ulaşmaya, cömert adama, iyi işlere, getirisi yüksek işler yapacağına, gönül ilişkilerinde mutluluğa, kazancın kazançlı olmasına, merhametli arkadaşa, külfetsiz kazanılan mülke işarettir. Bir diğer yoruma göre de iyi hali yitirmeye, huzurunun kaçacağına, kötü niyetli düşman eliyle zarar görmeye, hilekar bir yöneticiye, fakirliğe yorulur. Bazı alimler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya zahmet çekerek kavuştuğu iyi bir geleceğe, zorlukla birlikte umduğu rahatlığa, uğraş vererek hak ettiği ganimete, zamanla istediği ganimete yorulur.

"Rüyada bebeğe Muhammed ismini koymak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizleri ile ilgili merak edilenler

rüyada bebeğe Muhammed ismini koymak
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada koku ve maneviyatı hisseder.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin bütün eski tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da adlandırılır
  • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada bebeğe Muhammed ismini koymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.