Rüyada bebeği suya sokmak

Elif V.(47) - Gaziantep sordu : "Bence internette bulunan en büyük rüya tabirleri internet sitesi sizinki. İki gün önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada bebeği suya sokmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada bebeği suya sokmak, güvenli yaşamaya, ikili ilişkilerde muvaffakiyete, ticari kazancı yüksek girişimler içinde bulunacağına, hayırlı işler yapacağına, planların hayata geçeceğine, dingin bir hayat sürdüreceğine, şana sahip olmaya, birikmiş paraya, cömert kadına, kısa zamanda alınacak memnun edici haber duymaya, mutluluğa ermeye delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da mesuliyetten dolayı mağdur olmaya, ferahının kaçacağına, kedere düşmeye, korkulanın olmasına, fenalığını saklayan akrabaya yorulur. Bazı durumlar için de rüya uzmanları şöyle derler ki: Bu mağlubiyetten sonra düşlediği mevkiye, ümitsizlikten sonra beklediği nimete, mağlubiyetten sonra beklediği şöhrete , çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen şöhrete delalet eder.

"Rüyada bebeği suya sokmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada bebeği suya sokmak
  • Uykuda en çok yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Bazen açıkça bazı zaman da üstü kapalı olarak gelecekte haberler alınır.
  • Rüyaların yol gösterici nitelikte olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada bebeği suya sokmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.