Rüyada bebeğin ishal olduğunu görmek

Alev V.(47) - Ankara sordu : "rüyada bebeğin ishal olduğunu görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada bebeğin ishal olduğunu görmek, güvenli kalmaya, beceri sahibi bir insana, şöhrete ulaşılacağına, istenilen kuvvete, kazançlı işler içinde bulunacağına, paranın verimli olacağına, istenilen bir ilişkiye, zahmetsiz kazanılan mala, kazanca gelecek fazlalığa, salih arkadaşa, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa yorulmaktadır. Aynı zamanda içinden çıkılması zor bir problemle yüzleşileceğine, fena niyetli bir kimse tarafından fenalık görmeye, cahil bir akrabaya, maddi zorluğa, korkulanın gerçekleşmesine yorulur. Bir takım rüya uzmanları şöyle dediler ki: Bu rüya çektiği zorlukların sonunda hayalini kurduğu saygınlığa, zorlukla ümit ettiği itibara, başarısızlıktan sonra elde ettiği galibiyete, cefa çekerek düşlediği iyi bir geleceğe delalettir.

"Rüyada bebeğin ishal olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri hakkında merak ettikleriniz

rüyada bebeğin ishal olduğunu görmek
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan tuhaf durumlardır
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Yaklaşık bir bireyin hayatının tahmini üçte birini, başka bir deyişle tahmini 75 senelik bir ömrün yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Ortalama olarak gecede iki saate yakın rüya görürüz.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada bebeğin ishal olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.