Rüyada bebek ayakkabısı görmek

Sebati E.(46) - İstanbul sordu : "İki üç gün önce rüya gördüm. rüyada bebek ayakkabısı görmek yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada bebek ayakkabısı görmek, bir kaç gün içinde alınacak müjdeli habere, içten davranan yaşlı kişiye, malın kazançlı olmasına, arzuların yerine geleceğine, bol berekete, ticari getirisi yüksek iş yapacağına, alın teriyle kazanılan ganimete, duygusal külfeti bulunan tanıdığından uzaklaşmaya, huzura kavuşmaya, dünyalığa gelecek artışa, sevince kavuşmaya delalettir. Olumsuz anlamda üzüntü verecek durumla yüzyüze gelineceğine, kıymet kaybetmeye, sıhhatin kötüleşeceğine, cahil bir düşmana, parasal kayba delalettir. Farklı düşünen rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Bu zahmetle hak ettiği daha iyi bir hayata, uzun süren çabaların sonunda ulaştığı büyük güce, uzun bir bekleyişin sonunda ümit ettiği rahatlığa, cefa ile birlikte hak edilen rahata işarettir.

"Rüyada bebek ayakkabısı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada bebek ayakkabısı görmek
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle sonuç olarak rüya görenin hangi derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal sorunlara sebep olabilecek yorumlardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin tüm eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken görülen tuhaf hallerdir
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde bir iki saat civarı rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada bebek ayakkabısı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.