Rüyada bebek çorabı almak

Mihrimah M.(40) - Ankara sordu : "Dün garip bir rüya gördüm. rüyada bebek çorabı almak açıklar mısınız? "

Rüyada bebek çorabı almak, aşk hayatında feraha, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, huzurlu olmaya, kazanca gelecek fazlalığa, duygusal hayatın yolunda olduğuna, anlayışlı yaşlı yabancıya, beklentilerin yerine geleceğine, tez zamanda alınacak memnun edici havadise, becerikli bir kişiye, maddi külfeti olan tanıdığından uzaklaşılacağına, kazançlı günlere işarettir. Nadiren de can sıkıcı duruma gelmeye, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya, kıymet düşmesine, üzüntüden kurtulamamaya, korktuğu şeyden emin olmaya delalet eder. Bir takım alimler dediler ki: Bu sıkıntıyla ulaştığı sevince, zorlukların ardından özlediği toplu paraya, hatalarının ardından düşlediği temiz rızka, sıkıntıya düşerek özlediği şöhrete işarettir.

"Rüyada bebek çorabı almak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada bebek çorabı almak
  • Bir çok hayvan üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada bebek çorabı almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.