Rüyada bebek çorabı giymek

Hürcan İ.(26) - Gaziantep sordu : "Fikrimce yapılmış en ayrıntılı rüya yorumu web sitesi burası. rüyada bebek çorabı giymek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada bebek çorabı giymek, imrenilen bir başarıya, mutluluğa kavuşmaya, cömert akrabaya, arzu edilen kuvvete, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, kolay elde edilen paraya, huzura ermeye, isteklerin gerçekleşeceğine, ilişkisinin yolunda olduğuna, servete, karmaşadan uzak yaşayacağına yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da mutsuzluktan kurtulamamaya, düşmanlıktan emin olunacağına, çözümü karmaşık bir olayla yüzleşileceğine, kıymet kaybetmeye, fenalık görmeye delalet eder. Kimi tabirciler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya cefa ile birlikte gözlediği kazanca, zorlukla birlikte hayalini kurduğu şerefe, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak umduğu feraha, zorlukları aşarak özlediği itibara yorulmaktadır.

"Rüyada bebek çorabı giymek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumu hakkında en çok merak edilenler

rüyada bebek çorabı giymek
  • Rüyalar yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Bazen açık olarak bazen de kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin güçlü olması gerekir.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm geçmiş tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada bebek çorabı giymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.