Rüyada bebek çorabı görmek ne demek

Bülent S.(47) - Hatay sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün rüyalar sitenizde yer buluyor ancak rüyada bebek çorabı görmek ne demek açıklar mısınız? "

Rüyada bebek çorabı görmek ne demek, güzel şansa, iyi bir başarıya, tez zamanda alınacak mutlu edici havadis öğrenmeye, mutluluğa kavuşmaya, eşiyle refah içinde geçecek ömre, hünerli bir kişiye, sağlıklı yaşamaya, rahatlığa, fakirlikten uzak durmaya, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, verdiği sözüne sadık olacağına işaret eder. Aynı zamanda üzüntüden kurtulamamaya, ticaret alanında başarısızlığa, zalim bir amire, zorluğa düşmeye, sıkıntılı hayata delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan tabirciler derler ki: Bu uzun bir bekleyişin sonunda elde ettiği hünere, sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu iyiliğe, sıkıntıları aşarak özlediği ticari kazanca, cefa çekerek umduğu kazanca işaret eder.

"Rüyada bebek çorabı görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların taşıdığı mesajlar hakkında merak ettikleriniz

rüyada bebek çorabı görmek ne demek
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra gördüğümüz rüyanın yarısını unuturuz.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Rüya tabiri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • Rüyalar mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz simalar hayatımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada bebek çorabı görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.