Rüyada bebek düşürmek ve kan görmek

Engin H.(23) - Kıbrıs sordu : "İyi günler, rüyada bebek düşürmek ve kan görmek açıklar mısınız? "

Rüyada bebek düşürmek ve kan görmek, cömert insana, hayırlı çocuğa, getirili atılımlar içinde bulunacağına, sevince ermeye, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, maddi zorluklardan sıyrılmaya, uzun ömre, taleplerin gerçekleşeceğine, iyi geleceğe, memuriyette mevkiye ulaşacağına, büyük kuvvet sahibi olmaya delalettir. Bazen de ticaret alanında problemlere, korktuğundan emin olunacağına, sıhhatin tehlike altında olduğuna, sıkıntıya düşmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya delalet eder. Farklı düşünen alimler şöyle tabir ederler: Bu rüya uğraşlarının sonunda hak ettiği mutluluğa, uzun bir bekleyişin sonunda ümit ettiği haysiyete, umudunu yitirdikten sonra istediği refaha, zahmetlerinin meyvesini alarak beklediği refaha delalettir.

"Rüyada bebek düşürmek ve kan görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada bebek düşürmek ve kan görmek
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Denek hayvanları ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Bazen net olarak bazen de dolaylı biçimde geleceğe dair haberler görülür.
  • Rüya tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada bebek düşürmek ve kan görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.