Ruyada bebek gormek k ne demek

Mukaddes N.(26) - Şırnak sordu : "Dün sorduğum rüyayı gördüm. ruyada bebek gormek k ne demek açıklar mısınız? "

Ruyada bebek gormek k ne demek, imrenilen kuvvete, hoşgörülü yaşlı kişiye, bol kazanca, birikmiş zenginliğe, rızkın verimli olmasına, üne erişmeye, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, yakında duyulacak iyi değişimlere, bonkör akrabaya, sağlıklı hayata, yüksek makama çıkılacağına işarettir. Ayrıca fakirliğe, kıymet düşmesine, üzüntü duymaya, iyi hali yitirmeye, ticari başarısızlığa yorulmaktadır. Farklı düşünen rüya yorumcuları şöyle dediler ki: Bu uzun süren çabaların sonunda ümit ettiği paraya, meşakkatle birlikte umduğu berekete, umudunu yitirdikten sonra hak ettiği toplu paraya, bir kişiden yardım isteyerek özlediği iyiliğe işarettir.

"Ruyada bebek gormek k ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu ile ilgili bunları biliyor muydunuz

ruyada bebek gormek k ne demek
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Tahminen bir insan ömrünün tahminen 3te 1ini, diğer bir yorumla yaklaşık yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabirinin kılavuz olduğu kati suretle hatırlanmalı, emarelere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Yaklaşık gecede birkaç saat rüya görülür.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri korkudur. Negatif hisler pozitif hislerden baskındır.

Yasal Uyarı: "Ruyada bebek gormek k ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.