Rüyada bebek kucağına almak

Emre Ü.(44) - Gaziantep sordu : "Kesinlikle rakipleri arasında en kapsamlı rüya yorumu internet sitesi sizinki. rüyada bebek kucağına almak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada bebek kucağına almak, becerili bir insana, varlıklı aile ferdine, bol berekete, bol şansa, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, hayırlı uğraşlara gireceğine, paraya gelecek fazlalığa, mutluluğa, kazançlı günlere, dostluklarında feraha, düşkünlükten uzak durmaya yorulmaktadır. Aynı zamanda düşmanlığını göstermeyen düşmana, korkulanın başına gelmesine, ticaret alanında zarara, can sıkıcı hale düşmeye, iyi hali yitirmeye delalettir. Bazı durumlarda da ulemalar şöyle dediler: Bu zahmetle birlikte elde ettiği haysiyete, zorlanarak gözlediği iyi bir geleceğe, sıkıntıya düşerek kavuştuğu rahatlığa, zorlukla istediği huzura yorulmaktadır.

"Rüyada bebek kucağına almak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabirleri ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada bebek kucağına almak
  • Uyandıktan on dakika geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz illerin, yabancı insanların adlarını bildirir.
  • Yaklaşık olarak gece boyunca iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Tabirlerin kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, emarelere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın seviyede koku ve maneviyatı hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada bebek kucağına almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.