Rüyada bebek tabutu görmek

Mustafa D.(38) - İstanbul sordu : "Selamlar. rüyada bebek tabutu görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada bebek tabutu görmek, faydalı işler gerçekleştireceğine, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, ettiği yeminini yerine getirmeye, mal varlığına gelecek fazlalığa, mutlu zamanlara, mutluluğu bulmaya, sıkıntı çekmeden kazanılan altına, samimi genç kadına, devlette mevkiye ulaşılacağına, sevenleriyle sohbete, sevince kavuşulacağına işarettir. Başka görüşlere göre de korkuya olmasına, cimri bir kimseye, mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, üzüntü verecek durumla yüzyüze gelineceğine, kıymet yitirmeye işaret eder. Kimi zaman da rüya tabircileri şöyle yorumlarlar: Bu uğraşarak ümit ettiği servete, zamanla hayalini kurduğu beceriye, hatalarının ardından ümit ettiği hünere, zahmetle birlikte istediği mevkiye delalet eder.

"Rüyada bebek tabutu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamları hakkında bilmedikleriniz

rüyada bebek tabutu görmek
  • Beynimiz bedenimizin o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin tüm geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular yaşarlar.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada bebek tabutu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.