Rüyada bebek yeğen görmek

Servin B.(28) - Ankara sordu : "hayırlı geceler. Bence hazırlanmış en kullanışlı rüya yorumu internet sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada bebek yeğen görmek açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada bebek yeğen görmek, uzun ömre, güç sahibi olmaya, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, eşiyle muhabbete, yeminin tutulacağına, maddi zorluklardan uzak durmaya, şana sahip olunacağına, ilişkisinin iyi gittiğine, zahmetsiz elde edilen altına, mutlu olmaya, kazancın kazançlı olacağına işarettir. Olumsuz yorum olarak kötü huylu insan tarafından zarar görmeye, sıkıntıya hayata, huzuru kaybetmeye, huzurunun bozulacağına, saklanansırların açığa döküleceğine yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle derler: Bu uzun bir bekleyişin sonunda özlediği haysiyete, yardım alarak kavuştuğu refaha, başarısızlıktan sonra gözlediği mülke, sıkıntıyla hak ettiği beceriye işaret eder.

"Rüyada bebek yeğen görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizleri ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada bebek yeğen görmek
  • Rüya yorumları mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Belirgin herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Uykuda en çok yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Negatif duygular pozitif hislerden baskındır.
  • Yaklaşık bir insanın hayatının yaklaşık üçte birini, başka bir tabirle tahminen yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve duyguları hisseder.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada bebek yeğen görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.