Rüyada belinden ameliyat olmak

Güneri P.(46) - İzmir sordu : "rüyada belinden ameliyat olmak yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada belinden ameliyat olmak, zorluk çekmeden elde edilen rızka, görgülü yaşlı insana, sağlıklı bir ömre, mala gelecek bolluğa, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, servete, özlemi duyulan bir geleceğe, huzurlu bir hayat süreceğine, elinden her iş gelen bir kimseye, hayırlı uğraşlara, devlette mevkiye ulaşılacağına işaret eder. Ayrıca çözümü karmaşık bir problemle yüzleşileceğine, yoksulluğa, sıkıntıya yaşama, kötü huylu bir kimse eliyle fenalık görmeye, korkuya başına gelmesine delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Bu zorlukları aşarak hak ettiği servete, zorluklara göğüs gererek umduğu iyi bir geleceğe, zahmetle birlikte kazandığı temiz rızka, zahmetle elde ettiği itibara işarettir.

"Rüyada belinden ameliyat olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi hakkında merak ettikleriniz

rüyada belinden ameliyat olmak
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Bazen açıkça bazı zaman da kapalı biçimde gelecekte haberler alınır.
  • Aşırı psikolojik problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar yorumları konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok etken üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada belinden ameliyat olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.