Rüyada besmele çekerek uyanmak

Burhan U.(20) - İzmir sordu : "Yorumlarınızı uzun bir süredir severek okudum. Bu gece garip bir rüya gördüm. rüyada besmele çekerek uyanmak yorumlar mısınız? "

Rüyada besmele çekerek uyanmak, kolay elde edilen kazanca, kuvvete ermeye, sevinmeye, maddiyata gelecek artışa, işte mertebeye ulaşılacağına, eşiyle birlikte mutlu olmaya, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, taleplerin yerine geleceğine, ticari getirisi yüksek girişimler yapacağına, mutluluğa, ferahlamaya delalet eder. Bazen de mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, üzücü bir olayla yüzleşileceğine, kötü huylu bir tanıdık eliyle zarar görmeye, sıkıntılı yaşantıya, fakirliğe yorulur. Bazı yorumcular şöyle derler: Görülen rüya zorlanarak elde ettiği kazanca, zahmetle birlikte hayalini kurduğu daha iyi bir hayata, zahmetlerinin meyvesini alarak elde ettiği büyük güce, uzun süren çabaların sonunda ulaştığı şana işaret eder.

"Rüyada besmele çekerek uyanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı ile ilgili merak edilenler

rüyada besmele çekerek uyanmak
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle sonuçta rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere neden olabilecek yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan insanlar dışında herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyanın manasını bilmesi icap eder.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada besmele çekerek uyanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.