Rüyada besmele çekmek

Kadir E.(29) - İzmir sordu : "Merhabalar, Bulamadığım hemen hemen bütün tabirler burada yer buluyor ancak rüyada besmele çekmek yorumlayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada besmele çekmek, problemlerden arınmış kalacağına, tertemiz zenginliğe, verdiği söze sadık olunacağına, varlıklı akrabaya, maddiyata gelecek artışa, rahatlığa, gönül ilişkilerinde feraha, yüksek gelire, hayali kurulan bir mutluluğa, şana kavuşulacağına, vefakar çocuğa yorulmaktadır. Kimi zaman da huzurunun bozulacağına, korkuya gerçekleşmesine, üzülmeye, kıymet kaybetmeye, düşmanlığını göstermeyen insana işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan alimler şöyle tabir ederler ki: Bu sıkıntılarının sonunda umduğu rahatlığa, uzun süren çabaların sonunda elde ettiği az olan kazancının artacağına, zorluklarla mücadele ederek hak ettiği şerefe, sıkıntıları aşarak gözlediği şöhrete yorulmaktadır.

"Rüyada besmele çekmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamı ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada besmele çekmek
  • Ortalama olarak gece boyunca birkaç saat rüya görülür.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekir.
  • Araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin tüm eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüyaların mesaj verici olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına göre gerekli önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada besmele çekmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.