Rüyada besmele söylemek

Sanila Z.(21) - Tokat sordu : "Rüya tabirlerinizi kısa bir süredir gün aşırı okudum. Bir kaç gün önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada besmele söylemek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada besmele söylemek, gelire gelecek fazlalığa, kısa sürede öğrenilecek iyi habere, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, getirili işlere, eşiyle birlikte gülmeye, verdiği sözünü tutmaya, hak edilen güce ulaşmaya, becerili bir kimseye, tertemiz zenginliğe, toplum yaşamında mutluluğa, kolay elde edilen kazanca delalet eder. Olumsuz anlamda düşmanlıktan emin olmaya, fenalığını saklayan tanıdığa, sıkıntılı yaşama, mutsuzluktan sıyrılamamaya, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan yorumcular şöyle derler ki: Bu hatalarının ardından beklediği mala, hatalarının ardından düşlediği başarıya, mağlubiyetten sonra istediği şana, cefa çektikten sonra kazandığı sevince yorulmaktadır.

"Rüyada besmele söylemek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumu konusunda bilmedikleriniz

rüyada besmele söylemek
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Kobay hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan tuhaf hallerdir
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Kimi zaman net olarak bazen de dolaylı biçimde geleceğe dair haberler görülür.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada besmele söylemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.