Rüyada beyaz ayi görmek ne demek

Göktan K.(39) - Yozgat sordu : "Merhaba, Rüya yorumlarınızı bir kaç gündür beğenerek inceledim. rüyada beyaz ayi görmek ne demek açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada beyaz ayi görmek ne demek, iyi bir kazanca, mutlu yarınlara, bol berekete, mutluluğa ermeye, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, işte mevkiye yükseleceğine, planların hayata geçeceğine, faydalı işlere, sağlıklı bir ömre, yetenekli bir kimseye işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da rahatının bozulacağına, zulüm görmeye, korkuya gerçekleşmesine, muhtaç duruma düşmeye, yoksulluğa delalet eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu cefa ile birlikte kazandığı mala, yardım alarak kazandığı şerefe, cefa ile birlikte özlediği refaha, cefa ile birlikte elde ettiği feraha işaret eder.

"Rüyada beyaz ayi görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamları hakkında en sık sorulanlar

rüyada beyaz ayi görmek ne demek
  • Rüya tabirinin rehber olduğu mutlaka hatırlanmalı, ipuçlarına göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Tahminen bir insan ömrünün tahmini üçte birini, diğer bir yorumla tahmini 75 senelik bir hayatın yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Belirgin bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Ortalama gece boyunca bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Rüya, devasa ve manevi bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz ayi görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.