Rüyada beyaz bebek çorabı görmek

Selis İ.(48) - Yozgat sordu : "rüyada beyaz bebek çorabı görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada beyaz bebek çorabı görmek, paranın bereketli olmasına, işte mertebeye ulaşacağına, yağmura, aşk hayatının iyi olacağına, dostluklarında başarıya, bir kaç gün içinde alınacak hayırlı haber almaya, mutluluğa, kazançlı iş yapacağına, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, hoşgörülü yaşlı kişiye, birikmiş ziynete delalettir. Aynı zamanda sıhhatin tehlike altında olduğuna, kötü niyetli amir eliyle fenalık görmeye, can sıkıcı bir vaziyete gelmeye, kötülük görmeye, yalancı kişiye delalettir. Bazı durumlarda da ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu zahmetle birlikte düşlediği şerefe, sıkıntıyla kavuştuğu iyiliğe, zahmetle birlikte ulaştığı nimete, zahmetle kavuştuğu refaha yorulmaktadır.

"Rüyada beyaz bebek çorabı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün taşıdığı mesajlar konusunda merak ettikleriniz

rüyada beyaz bebek çorabı görmek
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya yorumları mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Gözümüzü açtıktan on dk. sonra %90ını hatırlamayız.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz ömrümüz sırasında çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz bebek çorabı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.