Rüyada beyaz bebek görmek

Adem A.(27) - Aksaray sordu : "Hayırlı akşamlar. rüyada beyaz bebek görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada beyaz bebek görmek, vefalı arkadaşa, hayali kurulan bir ilişkiye, üne sahip olunacağına, akrabalarla gülmeye, duygusal hayatın iyi olacağına, ticari kazancı yüksek girişim içinde bulunacağına, tertemiz ganimete, sevince ermeye, yüksek ticari kazançlara, gelire gelecek fazlalığa, yüksek mertebeye ulaşacağına delalettir. Ender olarak da korkuya başına gelmesine, fukaralığa, sıkıntı verici bir olayla yüzyüze gelineceğine, maddi probleme, üzüntü duymaya yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları dediler ki: Bu meşakkatle düşlediği hayra, başarısızlıktan sonra ümit ettiği mevkiye, zorluklarla mücadele ederek hasret duyduğu şana, zorluklarla mücadele ederek hak edilen berekete işarettir.

"Rüyada beyaz bebek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizleri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada beyaz bebek görmek
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız simalardır. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima becerisine sahibiz.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi icap eder.
  • Rüyalar kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vb. pek çok nokta üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz bebek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.