Rüyada beyaz bebek patiği görmek

Tuçe V.(46) - Mersin sordu : "rüyada beyaz bebek patiği görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada beyaz bebek patiği görmek, ettiği yeminine sadık duracağına, dostlarıyla muhabbete, verimli işler yapacağına, duygusal hayatın iyi olacağına, ikili ilişkilerde mutluluğa, varlıklı memura, aydınlık zamanlara, malın hayırlı olacağına, beklentilerin hayata geçeceğine, sevineceğine, bir kaç gün içinde duyulacak memnun edici haber duymaya delalet eder. Olumsuz yorum olarak sıhhatin yitirileceğine, zararlı bir tanıdığa, üzüntü duymaya, kötü huylu bir kişi tarafından fenalık görmeye, mutsuzluktan kurtulamamaya delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan alimler şöyle derler ki: Bu rüya sıkıntılarının sonunda elde ettiği iyiliğe, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu ticari kazanca, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu zafere, zorlukları aşarak hak ettiği onura işaret eder.

"Rüyada beyaz bebek patiği görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri ile ilgili merak edilenler

rüyada beyaz bebek patiği görmek
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, kültürler vs. bir çok etken ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Yaklaşık bir kişinin yaşamının yaklaşık 3te 1ini, başka bir tabirle ortalama yetmişbeş senelik bir ömrün 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri tasadır. Olumsuz duygular olumlu hislerden güçlüdür.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz bebek patiği görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.