Rüyada beyaz bez görmek ne demek

Cömert G.(42) - Nevşehir sordu : "Bana kalırsa internette bulunan en büyük rüya yorumları sitesi burası. Üç dört gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada beyaz bez görmek ne demek yorumlar mısınız? "

Rüyada beyaz bez görmek ne demek, içten davranan yaşlı tanıdığa, yeminini yerine getireceğine, manevi külfeti olan bir kimseden uzaklaşılacağına, sevince kavuşulacağına, emniyetli kalmaya, şana sahip olmaya, dostlarıyla birlikte gülmeye, huzur bulmaya, kazanılan nimete, işyerinde terfiye, ticari kazancı yüksek atılımlar içinde bulunacağına yorulmaktadır. Aynı zamanda düşmanlığını gizleyen akrabaya, kederden kurtulamamaya, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, üzüntü duymaya, sevimsiz bir vaziyete gelmeye işaret eder. Bazı durumlar için de yorumcular şöyle derler: Görülen rüya zahmet çekerek gözlediği ferahlığa, cefa ile birlikte hasret duyduğu hayra, sıkıntı sonrasında düşlediği mülke, cefa çekerek istediği nimete delalet eder.

"Rüyada beyaz bez görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması konusunda bilmedikleriniz

rüyada beyaz bez görmek ne demek
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Denek hayvanları kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Ortalama bir insan hayatının tahmini üçte birini, diğer bir tabirle yaklaşık 75 yıllık bir hayatın yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz bez görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.