Rüyada beyaz bir şey kusmak

Engin C.(45) - Diyarbakır sordu : "Tartışmasız rakipleri arasında en detaylı rüya tabirleri sitesi sizinki. Gördüğüm neredeyse tüm rüyalar web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada beyaz bir şey kusmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada beyaz bir şey kusmak, yakında duyulacak müjdeli habere, iyi işler yapacağına, arzuların gerçekleşeceğine, özlemi duyulan bir eşe, sosyal yaşamda başarıya, becerikli bir insana, sevince, güler yüzlü genç adama, mutluluğa, huzura ermeye, güzel kısmete delalet eder. Kimi zaman da sağlığın yitirileceğine, kıymet düşmesine, üzüntü duymaya, iyi hali kaybetmeye, kötü niyetli akraba tarafından zarar görmeye işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar dediler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıları aşarak kavuştuğu huzura, sıkıntıyla ümit ettiği zenginliğe, zorlukların ardından umduğu temiz rızka, cefa çekerek düşlediği hünere yorulmaktadır.

"Rüyada beyaz bir şey kusmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamları konusunda bilinmeyenler

rüyada beyaz bir şey kusmak
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda görülen suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca binlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.
  • Uykuda en sık yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular olumlu hislerden güçlüdür.
  • Tabirlerin mesaj verici olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, işaretlere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle tabirden rüya sahibinin hangi derecede etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sorunlara yol açacak yorumlardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin bütün eski tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz bir şey kusmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.