Rüyada beyaz çamaşır katlamak

Methiye İ.(19) - Van sordu : "ruyadanegormek sitesini birkaç zamandır her gün olmasa da okudum. Aradığım neredeyse bütün tabirler web sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada beyaz çamaşır katlamak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada beyaz çamaşır katlamak, iyi yarınlara, yetenekli bir kişiye, yakın zamanda duyulacak müjdeli haber duymaya, getirili yatırımlar içinde bulunacağına, feraha kavuşmaya, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, taleplerin gerçekleşeceğine, mutluluğa, fakirlikten sıyrılmaya, külfetsiz elde edilen altına, sevenleriyle yaşamaya işarettir. Bir diğer yoruma göre de korktuğundan emin olmaya, sıkıntıya hayata, sırların açığa çıkmasına, muhtaç duruma düşmeye, ticari kayba işaret eder. Bazı durumlar için de rüya ilminde önde gelenler derler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu az olan kazancının artacağına, uzun süren çabaların sonunda kazandığı müjdeye, zamanla kazandığı ferahlığa, uzun süren çabaların sonunda gözlediği itibara yorulur.

"Rüyada beyaz çamaşır katlamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabiri hakkında merak ettikleriniz

rüyada beyaz çamaşır katlamak
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Bazen açıkça bazı zaman da dolaylı olarak gelecekte haberler alınır.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Aşırı ruhsal problemleri olan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle sonuç olarak rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel problemlere neden olabilecek yorumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz çamaşır katlamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.