Rüyada beyaz ceket giyen erkek

Şevkı F.(30) - Balıkesir sordu : "rüyada beyaz ceket giyen erkek açıklar mısınız? "

Rüyada beyaz ceket giyen erkek, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, hatrı sayılır kuvvete, şana sahip olmaya, faydalı işler ile meşgul olacağına, sözlerin tutulacağına, manevi yükü bulunan arkadaştan uzaklaşılacağına, yüksek kısmete, varlıklı yabancıya, malın kazançlı olacağına, fakirlikten feraha çıkmaya, salih akrabaya delalet eder. Olumsuz anlamda maddi zorluğa, düşmanlığını gizleyen amire, üzüntüden kurtulamamaya, ticaret alanında sorunlara, huzuru yitirmeye delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri derler ki: Görülen rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak elde ettiği daha iyi bir hayata, sıkıntıya düşerek ulaştığı onura, meşakkatle kazandığı berekete, cefa ile birlikte kavuştuğu toplu paraya işaret eder.

"Rüyada beyaz ceket giyen erkek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada beyaz ceket giyen erkek
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Düş denilen olgu, uykuda yaşanan tuhaf durumlardır
  • Yaklaşık bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz ceket giyen erkek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.