Rüyada beyaz deve görmek ne demek

Esma S.(29) - Hatay sordu : "rüyada beyaz deve görmek ne demek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada beyaz deve görmek ne demek, sosyal yaşamda tatmine, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, aşk hayatının iyi olacağına, kuvvet sahibi olmaya, sevdikleriyle iyi geçinmeye, sağlıklı hayata, faydalı işler yapacağına, hak edilmiş zenginliğe, işte makama geleceğine, hayali kurulan bir birlikteliğe, sıkıntı çekmeden kazanılan servete işaret eder. Başka görüşlere göre de üzüntüden kurtulamamaya, can sıkıcı bir vaziyete düşmeye, yoksulluğa, kötü bir sorunla yüzleşileceğine, kıymet düşmesine yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak gözlediği hünere, umudunu yitirdikten sonra istediği varlığa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak gözlediği feraha, çektiği zorlukların meyvesini alarak elde ettiği müjdeye delalet eder.

"Rüyada beyaz deve görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi konusunda en sık sorulanlar

rüyada beyaz deve görmek ne demek
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin güçlü olması gerekir.
  • Kobay hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar oluşturamaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşamımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz hayatımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uyurken görülen garip durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz deve görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.