Rüyada beyaz diş görmek ne demek

Uğur S.(34) - Balıkesir sordu : "hayırlı sabahlar. Üç gün önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada beyaz diş görmek ne demek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada beyaz diş görmek ne demek, elinden her iş gelen bir insana, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, hayırlı işler ile meşgul olacağına, merhametli eşe, refaha kavuşmaya, istenilen bir ilişkiye, parasal yükü olan tanımadığı birinden uzaklaşılacağına, sevince kavuşulacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan servete, yüksek şansa, hak edilen güce ermeye yorulur. Başka görüşlere göre de korkuya gerçekleşmesine, zulüm görmeye, üzülmeye, sevimsiz bir hale düşmeye, sıkıntılı yaşantıya yorulmaktadır. Kimi rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya sıkıntı sonrasında elde ettiği müjdeye, sıkıntı sonrasında hak edilen yüksek mertebeye, yenilgiden sonra elde ettiği ferahlığa, ümitsizlikten sonra gözlediği yüksek mertebeye işaret eder.

"Rüyada beyaz diş görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada beyaz diş görmek ne demek
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını unuturuz.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, kültürler gibi pek çok değişken ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Ortalama bir insan yaşamının ortalama 3te 1ini, farklı bir deyişle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir yaşamın yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Rüya Tabiri yapan şahsın tüm eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz diş görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.