Rüyada beyaz gömlek giyen erkek

Erkan L.(38) - Antalya sordu : "rüyada beyaz gömlek giyen erkek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada beyaz gömlek giyen erkek, refaha kavuşmaya, büyük mevkiye yükseleceğine, taleplerin gerçekleşeceğine, kısa sürede alınacak mutlu edici havadis öğrenmeye, şana ulaşmaya, maddi yükü olan tanımadığı bir kişiden yakasını kurtarmaya, emniyette olmaya, yararlı uğraşlar yapacağına, kazanca gelecek fazlalığa, verdiği sözünü yerine getireceğine, getirili girişim yapacağına delalettir. Ender olarak da korktuğu şeyden emin olunacağına, kötü bir sorunla yüzyüze gelineceğine, üzülmeye, sağlığın bozulacağına, korkulanın olmasına yorulmaktadır. Kimi zaman da alimler şöyle dediler ki: Görülen rüya meşakkatle birlikte hayalini kurduğu hünere, cefa ile birlikte elde ettiği daha iyi bir hayata, meşakkatle özlediği hünere, başarısızlıktan sonra kazandığı hünere delalettir.

"Rüyada beyaz gömlek giyen erkek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabirleri hakkında en sık sorulanlar

rüyada beyaz gömlek giyen erkek
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlak suretle sonuçta rüyayı görenin ne derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara neden olacak yorumlardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Yaklaşık bir kişinin ömrünün yaklaşık üçte birini, diğer bir deyişle tahmini yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz yüzler hayatımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz hayatımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüyalar tabirleri konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüya tabircisinin maneviyatının kuvvetli olması şarttır.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz gömlek giyen erkek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.