Ruyada beyaz kagit imzalamak

Dursun H.(32) - Uşak sordu : "ruyada beyaz kagit imzalamak açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Ruyada beyaz kagit imzalamak, yakın zamanda öğrenilecek hayırlı gelişmelere, planların hayata geçeceğine, getirili girişim içinde bulunacağına, hak edilen güce ermeye, sorunlardan arınmış kalacağına, kazanılan nimete, refah dolu günlere, mutluluğa, sosyal yaşamda tatmine, kazanca gelecek artışa, sevenleriyle yaşamaya delalet eder. Bunlarla birlikte sefalete, can sıkıcı bir duruma gelmeye, ferahının kaçacağına, kıymet yitirmeye, çözümü zor bir olayla yüzleşileceğine işarettir. Bazı rüya alimleri şöyle derler ki: Görülen rüya sıkıntılarının sonunda düşlediği feraha, bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği zafere, zahmet çekerek kavuştuğu huzura, zorlukların ardından hak edilen itibarlı mertebeye delalettir.

"Ruyada beyaz kagit imzalamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı ile alakalı en çok merak edilenler

ruyada beyaz kagit imzalamak
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz hayatımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Tahminen bir insanın yaşamının tahminen üçte birini, başka bir tabirle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri kuşkudur. Negatif duygular pozitif duygulardan baskındır.

Yasal Uyarı: "Ruyada beyaz kagit imzalamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.