Rüyada beyaz kaz görmek ne demek

Fehmi A.(32) - İstanbul sordu : "rüyada beyaz kaz görmek ne demek açıklar mısınız? "

Rüyada beyaz kaz görmek ne demek, iyi gelire, güvende yaşamaya, verdiği sözünü tutacağına, maddi yükü bulunan arkadaştan kendini kurtarmaya, hayallerin gerçekleşeceğine, düşkünlükten sıyrılmaya, mutluluğa kavuşmaya, kazançlı yarınlara, sosyal yaşamda mutluluğa, hayırlı işler ile meşgul olacağına, karlı işler yapacağına yorulmaktadır. Bunlarla birlikte fena niyetli bir yönetici eliyle fenalık görmeye, sıkıntıya yaşama, iş kaynaklı sıkıntıya, iyi hali kaybetmeye, üzüntü duymaya yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Bu rüya umudunu yitirdikten sonra hak edilen saygınlığa, çektiği zorlukların meyvesini alarak ulaştığı şana, uzun bir bekleyişin sonunda ümit ettiği servete, umudunu kestikten sonra gözlediği huzura yorulmaktadır.

"Rüyada beyaz kaz görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi ile ilgili bilinmeyenler

rüyada beyaz kaz görmek ne demek
  • Rüya, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen simalar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz sırasında çok sayıda sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin bütün geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Bazı zaman net olarak bazen de üstü kapalı şekilde gelecekle ilgili mesajlar görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz kaz görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.