Rüyada beyaz kiraz toplamak

Gulzhan S.(25) - Sakarya sordu : "rüyada beyaz kiraz toplamak açıklar mısınız? "

Rüyada beyaz kiraz toplamak, varlıklı memura, getirisi yüksek işler yapacağına, paraya gelecek berekete, faydalı uğraşlara gireceğine, sevince kavuşulacağına, finansal yükü bulunan kişiden uzak durulacağına, memuriyette mertebeye geleceğine, güvende hissetmeye, bol kısmete, büyük güce ulaşmaya, kazancın kazançlı olmasına yorulmaktadır. Olumsuz anlamda düşmanlığını saklayan insana, sıkıntıya düşmeye, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, kötü bir olayla yüzyüze gelineceğine, hilekar tanıdığa yorulur. Bir takım tabirciler dediler ki: Bu sıkıntılarının sonunda elde ettiği ticari kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak hasret duyduğu sevince, sıkıntılarının sonunda elde ettiği hünere, zorlukla birlikte özlediği toplu paraya işaret eder.

"Rüyada beyaz kiraz toplamak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumlanması ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada beyaz kiraz toplamak
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüya tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyanın yorumunu bilmesi gerekir.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz kiraz toplamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.