Rüyada beyaz klozet görmek

Gurkan N.(21) - Ankara sordu : "Selamın aleyküm. Sayfalarınızı kısa bir süredir gün aşırı takip ediyorum. rüyada beyaz klozet görmek açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada beyaz klozet görmek, eşiyle birlikte gülmeye, temiz paraya, devlette makama ulaşacağına, maddi külfeti bulunan kişiden uzaklaşılacağına, huzur bulmaya, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, işyerinde terfiye, tatlı dilli yaşlı insana, mutluluğa, isteklerin gerçekleşeceğine, bol talihe delalet eder. Başka görüşlere göre de üzüntü verecek problemle karşılaşılacağına, sırların meydana döküleceğine, iyi hali kaybetmeye, üzücü bir sorunla karşılaşılacağına, fakirliğe işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya cefa çektikten sonra ümit ettiği toplu mala, zorlukla birlikte kavuştuğu güce, ümitsizlikten sonra beklediği mala, bir kişiden yardım isteyerek ümit ettiği beceriye işarettir.

"Rüyada beyaz klozet görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabirleri hakkında bilmedikleriniz

rüyada beyaz klozet görmek
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalarda en çok hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular pozitif hislerden güçlüdür.
  • Ortalama her gece birkaç saat rüya görürüz.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz klozet görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.