Rüyada beyaz kusmak

Atıf C.(47) - Hollanda sordu : "Merhabalar, İki üç gün önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada beyaz kusmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada beyaz kusmak, ilişkisinin iyi gittiğine, problemlerden arınmış olacağına, paranın hayırlı olacağına, sevince kavuşmaya, güzel şansa, getirili uğraşlara gireceğine, tertemiz nimete, mutluluğa, özlemi duyulan bir birlikteliğe, fakirlikten feraha çıkmaya, verilen sözün yerine getirileceğine yorulur. Ender olarak da eğitimsiz bir kişiye, parasızlığa, sağlığın kötüleşeceğine, üzücü bir sorunla karşılaşılacağına, çözümü zor bir olayla yüzleşileceğine delalet eder. Bazı rüya uzmanları şöyle derler ki: Görülen rüya sıkıntıları aşarak gözlediği az olan kazancının artacağına, meşakkatle hak edilen zenginliğe, zahmetle birlikte özlediği haysiyete, uzun süren çabaların sonunda özlediği ticari kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada beyaz kusmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabirleri hakkında en sık sorulanlar

rüyada beyaz kusmak
  • Araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz filmden renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Uykuda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Rüya tabirleri yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz kusmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.