Rüyada beyaz kutup ayisi görmek

Nevroz F.(43) - Manisa sordu : "rüyada beyaz kutup ayisi görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada beyaz kutup ayisi görmek, dostlarla birlikte gülmeye, alın teriyle kazanılan nimete, hayallerin yerine geleceğine, verdiği sözünü tutacağına, karlı iş içinde bulunacağına, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, sağlıklı hayata, iyi talihe, getirili işler yapacağına, hayırlı akrabaya, bir kaç hafta içinde alınacak müjdeli haber duymaya işaret eder. Nadiren de kederden kurtulamamaya, parasal sıkıntıya, sevimsiz vaziyete gelmeye, korkuya gerçekleşmesine, huzurunun bozulacağına işarettir. Bazı durumlarda da çağdaş ulemalar dediler ki: Bu zahmetle birlikte kavuştuğu toplu paraya, uzun süren çabaların sonunda hayalini kurduğu hünere, zorlanarak kavuştuğu daha iyi bir hayata, uğraş vererek istediği daha sağlıklı bir hayata işarettir.

"Rüyada beyaz kutup ayisi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabiri ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada beyaz kutup ayisi görmek
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok parametre konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. geçince %90ını hatırlamayız.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan simalar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız simalardır. Hepimiz yaşamımız boyunca binlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz kutup ayisi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.