Rüyada beyaz maden görmek

Gülaydan V.(37) - Hatay sordu : "rüyada beyaz maden görmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada beyaz maden görmek, dostluklarında feraha, zenginliğe, yetenekli bir kimseye, cömert kadına, tertemiz servete, sıkıntı çekmeden kazanılan ziynete, mutlu günlere, mülke gelecek artışa, imrenilen bir geleceğe, beklentilerin yerine geleceğine, ferahlamaya yorulur. Bir diğer yoruma göre de zora düşmeye, kötülük görülmesine, iş nedeniyle sıkıntıya, üzüntüden kurtulamamaya, sevimsiz hale düşmeye yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan ulemalar şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya sıkıntı sonrasında hak ettiği iyi bir geleceğe, başarısızlıktan sonra gözlediği daha iyi kazanca, sıkıntılara göğüs gererek ulaştığı mevkiye, zorlukların ardından kazandığı toplu mala delalettir.

"Rüyada beyaz maden görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı konusunda en sık sorulanlar

rüyada beyaz maden görmek
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de adlandırılır
  • Ortalama bir bireyin ömrünün tahminen üçte birini, farklı bir tabirle tahmini yetmişbeş senelik bir ömrün 25 yılını uykuda tüketir.
  • Bir çok hayvan üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz maden görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.