Rüyada beyaz misket

Mesut O.(24) - Bursa sordu : "Bulamadığım neredeyse bütün yorumlar burada yer buluyor ama rüyada beyaz misket yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada beyaz misket, sevecen yaşlı kimseye, hak edilen kuvvete ulaşmaya, mutluluğa kavuşmaya, yetenekli bir kişiye, dünyalığa gelecek berekete, zahmetsiz elde edilen mala, özlemi duyulan bir mutluluğa, mutluluk dolu zamanlara, gönül ilişkilerinde feraha, sevenleriyle sohbete, sağlıklı bir ömre yorulmaktadır. Ayrıca fena niyetli insan eliyle fenalık görmeye, fakirliğe, sıkıntı verici bir sorunla yüzyüze gelineceğine, korktuğu şeyden emin olunacağına, sevimsiz duruma gelmeye delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya uzmanları şöyle derler: Bu rüya zorlukları aşarak elde ettiği iyi bir geleceğe, uzun bir bekleyişin sonunda ulaştığı ferahlığa, zorlukların sonrasında ümit ettiği kazanca, sıkıntıya düşerek düşlediği refaha işarettir.

"Rüyada beyaz misket" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizi ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada beyaz misket
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Belirli bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşantımız sırasında binlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya tabircisinin kesinlikle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekir.
  • Rüya yorumunun yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka hesaba katılmalı, göstergelere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz misket" yazısı izinsiz kopyalanamaz.