Rüyada beyaz oda görmek ne demek

Merve E.(27) - Denizli sordu : "rüyada beyaz oda görmek ne demek açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada beyaz oda görmek ne demek, duygusal hayatın iyi olacağına, önemli kuvvete ermeye, kendisini sevenlerle muhabbete, merhametli eşe, bir kaç hafta içinde öğrenilecek hayırlı değişimlere, sevince erişileceğine, karlı işler içinde bulunacağına, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, yeminini tutmaya, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, maddi külfeti bulunan arkadaştan kurtulmaya delalet eder. Bunlarla birlikte düşmanlıktan emin olunacağına, kötü niyetli bir akraba eliyle zarar görmeye, sefalete, fenalığını göstermeyen yöneticiye, üzüntü duymaya işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya sıkıntı çekerek gözlediği mevkiye, sıkıntıyla beklediği yüksek mertebeye, yenilgiden sonra hak ettiği müjdeye, ümitsizlikten sonra elde ettiği feraha yorulmaktadır.

"Rüyada beyaz oda görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumu ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada beyaz oda görmek ne demek
  • Ortalama bir insan hayatının tahminen üçte birini, diğer bir deyişle tahminen yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Rüya Yorumları yapan şahsın bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok etken üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz oda görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.