Rüyada beyaz renk kusmak

Kadircan S.(19) - Samsun sordu : "Selam, Aradığım neredeyse bütün yorumlar sitenizde bulunabiliyor ama rüyada beyaz renk kusmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada beyaz renk kusmak, hak edilmiş ganimete, sevinmeye, istenilen güce ermeye, sıkıntı çekmeden kazanılan rızka, işyerinde terfiye, sözünü tutmaya, sıcakkanlı orta yaşlı akrabaya, isteklerin gerçekleşeceğine, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, sağlığa, manevi külfeti bulunan kimseden uzaklaşılacağına yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak istenmeyen bir durumla yüzyüze gelineceğine, korkulanın olmasına, parasızlığa, içinden çıkılması zor bir durumla yüzleşileceğine, sağlığın kötüleşeceğine işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar dediler ki: Bu zahmetlerinin meyvesini alarak hak ettiği toplu paraya, umudunu kestikten sonra özlediği feraha, zorlukların ardından özlediği daha çok kazanca, sıkıntı çekerek hayalini kurduğu daha çok kazanca delalettir.

"Rüyada beyaz renk kusmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumları ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada beyaz renk kusmak
  • Belirgin bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kati suretle sonuç olarak rüya sahibinin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sorunlara neden olabilecek yorumlardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Bazı zaman açık olarak bazen de kapalı biçimde geleceğe dair mesajlar alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz renk kusmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.