Rüyada beyaz su bidonu görmek

Sıbel Ç.(34) - Azerbaycan sordu : "Aradığım nerdeyse tüm tabirler sitenizde bulunuyor fakat rüyada beyaz su bidonu görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada beyaz su bidonu görmek, sevecen yaşlı kimseye, ferahlığa, üne sahip olunacağına, fakirlikten kurtulmaya, alın teriyle elde edilen mala, mutluluğa, hayırlı işler gerçekleştireceğine, yüksek gelire, sağlığını kazanmaya, paranın temiz olacağına, özlemi duyulan bir kazanca işaret eder. Olumsuz yorum olarak üzüntü duymaya, ticaret nedeniyle üzüntüye, huzurunun bozulacağına, ticaret alanında sorunlara, üzüntüden sıyrılamamaya delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu kestikten sonra kavuştuğu paraya, cefa çekerek kavuştuğu büyük güce, başarısızlıktan sonra gözlediği şana, yenilgiden sonra istediği galibiyete işaret eder.

"Rüyada beyaz su bidonu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı hakkında bilmedikleriniz

rüyada beyaz su bidonu görmek
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Belirgin herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Tahminen bir kişinin hayatının tahmini üçte birini, başka bir deyişle tahmini 75 yıllık bir hayatın 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Negatif hisler pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya, devasa ve soyut bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz su bidonu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.