Rüyada beyaz takım elbise görmek

Abdurrahman Ç.(24) - Ankara sordu : "rüyada beyaz takım elbise görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada beyaz takım elbise görmek, iyi günlere, şöhrete ermeye, dostluklarında başarıya, güzel uğraşlara gireceğine, mülke gelecek berekete, parasal yükü olan tanımadığı birinden yakasını kurtarmaya, mutlu olmaya, vefakar arkadaşa, yakında alınacak hayırlı gelişmelere, arkadaşlarıyla birlikte eğlenmeye, sevince kavuşmaya işaret eder. Nadiren de anlayışsız bir tanıdığa, üzüntü verecek durumla karşılaşılacağına, mutsuzluktan sıyrılamamaya, korkulanın olmasına, fena huylu bir insan eliyle fenalık görmeye yorulmaktadır. Kimi rüya alimleri derler ki: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle elde ettiği varlığa, zorlukla birlikte özlediği ganimete, yenilgiden sonra hayalini kurduğu daha sağlıklı bir hayata, umudunu kestikten sonra kavuştuğu güce yorulur.

"Rüyada beyaz takım elbise görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada beyaz takım elbise görmek
  • Rüya tabiri yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalar mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Ortalama bir gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve maneviyatı hisseder.
  • Rüyaların mesaj verici olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, işaretlere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken görülen garip durumlardır
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada beyaz takım elbise görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.